Jako součást Vašeho internetového či intranetového systému nabízíme profesionální přenos obrazu či zvuku.

K video a audio streamingu je určen nLogy Streaming server, speciálně nakonfigurovaný výkonný server s operačním systémem Linux a streamovacím softwarem Darwin Streaming Server.

Využití technologie nLogy Streaming server:
  • Přenos obrazu či zvuku v reálném čase
  • Bezpečné sdílení video souborů
Přenos videa v reálném čase

K realizaci real-time streamingu postačuje pouze standardní webkamera, připojení k internetu a nLogy Streaming Server. K příjímání videa potřebujete software na prohlížení videa (QuickTime Player) a připojení k internetu.

Možnosti využití:
  • Pořádání videokonferencí
  • Sledování objektů (až 15ti kamerami) se záznamem a aktivací při pohybu
  • Vzdálené on-line multimediální prezentace Vašich produktů
Sdílení video souborů

Pokud chcete sdílet Vaše video soubory, ale zabránit jejich stahování na disk uživateli, použijete právě video streaming. K jeho realizaci Vám postačuje nLogy Streaming Server, k příjímání internetový prohlížeč a QuickTime Player. Uživatelé si tak mohou video prohlížet, ale nemusejí (ani nemohou) si stahovat celý soubor.

Pro více informací o nLogy Video streamingu nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@nLogy.com.

www prezentace

WWW prezentace se stala jedním ze výchozích prvků image každé firmě. Minimem jsou alespoň základní "kontaktní" stránky, které o firmě řeknou vyčerpávající a podstatné informace.

 Pokračování

intranet

Intranetové řešení nLogy využijete, pokud se vaše firma dynamicky vyvíjí a zaznamenáváte, že komunikace mezi zaměstnanci, jejich řízení a řízení projektů je stále obtížnější. Dále také jistě uvítáte možnost napojení na Váš učetní systém, díky kterému pro Vás nebude problém zobrazovat si různé manažerské nadstavby účetnictví, statistiky či exportovat a importovat data.

 Pokračování

webhosting

Vaše internetové prezentace umístíme na špičkový hardware s OS Linux

 Pokračování

mailhosting

U Služby Mailhosting se postaráme o provoz vašich emailových schránek, které zároveň budou zabezpečeny proti různým druhům útoků námi používanou antivirovou a antispamovou ochranou.

 Pokračování

technologie

Naše technologické zázemí

 Pokračování
copyright nlogy s.r.o. © 2002-2010 all rights reserved