Na trhu existuje spousta nástrojů, jak tuto komunikaci zlepšit a projekty efektivněji řídit. Každá firma, i ta Vaše, má však svá specifika, takže obecné nástroje jsou buď finančně náročné (pohybují se v milionech korun), nebo množstvím svých funkcí, které nepotřebujete, zbytečně zesložiťují denní použití.

Zkušenosti nLogy v tomto odvětví mají především tyto výhody:


Máme náskok

Každý intranet je něčím vyjímečný, ale všechny mají zároveň mnoho společného. Z předchozích projektů jsme nejen načerpali důležité zkušenosti, ale máme také hotové aplikační moduly, které se dají zapojit i do Vašeho intranetu! Takto jsme výrazně snížili časovou i finanční náročnost projektů.


Analýza procesů Vaší firmy

Po analýze procesů ve Vaší firmě jsme schopni společně s Vámi odhalit slabá místa ve vnitrofiremní komunikaci, i komunikaci s partnery, zákazníky a navrhneme řešení přímo Vám na míru. Tak nebudeme zodpovědni pouze za technické řešení, ale za to, že po implementaci Vašeho nového intranetu bude firma fungovat efektivněji, ušetří se velké množství času Vašich zaměstnanců a zvýší se produktivita, ziskovost a samozřejmě i celková konkurenceschopnost.


Postup při zavádění řešení

Nejprve se zodpovědnou osobou z Vaší firmy provedeme celkovou analýzu procesů. Z těchto procesů určíme ty, které by mohli být podpořeny naším softwarovým řešením (například sdílení dat s Vašimi zákazníky a dodavateli, tvorba statistik a analýz pracovníků či produktů atd.), vyhodnotíme je a konečně navrhneme řešení v podobě Vašeho nového intranetu či extranetu.

Jestliže máte pocit, že chod Vaší firmy lze po stránce vnitřní i vnější komunikace zefektivnit, využijte naší nabídky a kontaktujte nás na emailové adrese info@nLogy.com.

www prezentace

WWW prezentace se stala jedním ze výchozích prvků image každé firmě. Minimem jsou alespoň základní "kontaktní" stránky, které o firmě řeknou vyčerpávající a podstatné informace.

 Pokračování

webhosting

Vaše internetové prezentace umístíme na špičkový hardware s OS Linux

 Pokračování

mailhosting

U Služby Mailhosting se postaráme o provoz vašich emailových schránek, které zároveň budou zabezpečeny proti různým druhům útoků námi používanou antivirovou a antispamovou ochranou.

 Pokračování

video streaming

K realizaci real-time streamingu stačí pouze standardní webkamera, připojení k internetu a nLogy Streaming Server

 Pokračování

technologie

Naše technologické zázemí

 Pokračování
copyright nlogy s.r.o. © 2002-2010 all rights reserved